Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Heading
hu: Címsor

en: Items
hu: Tételek

en: About
hu: Leírás

en: Two columns
hu: Két oszlop

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Three columns
hu: Három oszlop
