Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Heading
it: Intestazione

en: Items
it: Elementi

en: About
it: Informazioni

en: Two columns
it: Due colonne

en: One column
it: Una colonna

en: Three columns
it: Tre colonne
