Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Heading
ru: Заголовок

en: Items
ru: Элементы

en: About
ru: Информация

en: Two columns
ru: Две колонки

en: One column
ru: Одна колонка
