Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: About
ca: Detalls

en: One column
ca: Una columna
