Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Heading
fa: عنوان

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: About
fa: درباره
