Cards for Layout Builder (3.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: About
gl: Información
