Carousel for Layout Builder (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка
