Carousel for Layout Builder (1.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Browser
ru: Браузер

en: Carousel
ru: Карусель

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Upload images
ru: Загрузить изображения

en: Select images
ru: Выберите изображения

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Gallery title
ru: Заголовок галереи

en: Paragraphs
ru: Параграфы
