Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Heading
az: Başlıq

en: Browser
az: Brauzer

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
