Carousel for Layout Builder (1.0.10) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Browser
gl: Navegador

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información
