Carousel for Layout Builder (1.0.11) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: About
el: Περί
