Carousel for Layout Builder (1.0.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
