Carousel for Layout Builder (1.0.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Image
sv: Bild

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Select images
sv: Välj bilder

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
