Carousel for Layout Builder (1.0.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Image
tr: Resim

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
