Carousel for Layout Builder (1.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र
