Carousel for Layout Builder (1.1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Description
sl: Opis

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Browser
sl: Brskalnik

en: About
sl: O modulu
