Carousel for Layout Builder (1.1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: About
cs: Popis

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky
