Carousel for Layout Builder (1.1.7) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Heading
da: Overskrift

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om
