Carousel for Layout Builder (1.1.7) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Browser
fi: Selain

en: About
fi: Tietoja

en: Upload images
fi: Lataa kuvia
