Carousel for Layout Builder (1.1.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: About
ps: په اړه
