Carousel for Layout Builder (2.0.4) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Items
pt: Itens

en: Browser
pt: Navegador

en: Carousel
pt: Carrossel

en: About
pt: Sobre

en: Upload images
pt: Enviar imagens

en: Select images
pt: Selecionar imagens

en: Carousel item
pt: Item do carrossel
