Carousel for Layout Builder (2.0.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Link
th: ลิงค์

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Items
th: จำนวน

en: About
th: เกี่ยวกับ
