Carousel for Layout Builder (2.1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Description
ar: الوصف

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Heading
ar: الترويسة

en: Items
ar: أخبار

en: Browser
ar: المتصفّح

en: About
ar: حول
