Carousel for Layout Builder (2.1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Items
cy: Eitemau
