Carousel for Layout Builder (2.1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Description
ka: აღწერა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Browser
ka: ბრაუზერი
