Carousel for Layout Builder (2.1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Description
kk: Сипаттама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Items
kk: Элементтер
