Carousel for Layout Builder (2.1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Description
lv: Apraksts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Items
lv: Vienumi

en: Browser
lv: Pārlūks

en: About
lv: Par

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus
