Carousel for Layout Builder (2.1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Heading
nl: Koptekst

en: Carousel
nl: Carrousel

en: About
nl: Over

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen
