Carousel for Layout Builder (3.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Description
be: Апісанне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Heading
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы

en: About
be: Аб
