Carousel for Layout Builder (3.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Link
fr: Lien

en: Heading
fr: Entête

en: Items
fr: Éléments

en: About
fr: À propos
