Carousel for Layout Builder (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг
