Carousel for Layout Builder (3.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Description
nn: Beskriving

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Items
nn: Element
