Carousel for Layout Builder (3.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Description
oc: Descripcion

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: About
oc: A prepaus
