Carousel for Layout Builder (3.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: About
tr: Hakkında
