Layout builder default blocks (1.0.0) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Page
ca: Pàgina

en: Vocabulary ID
ca: ID del vocabulari

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Enabled filters
ca: Filtres habilitats

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Master
ca: Mestre

en: Block types
ca: Tipus de blocs

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Find and manage custom blocks.
ca: Cerca i gestiona blocs personalitzats.
