Layout builder default blocks (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Updated
is: Uppfært

en: Page
is: Síða

en: Position
is: Staðsetning

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
