Layout builder default blocks (1.0.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Page
jv: Kācā

en: Vocabulary ID
jv: ID vokabulari

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Enabled filters
jv: Saringan sing urip

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Filter settings
jv: Setingan filter

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Asc
jv: Urut Maju
