Layout builder default blocks (1.0.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Page
kk: Бет

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
