Layout builder default blocks (1.0.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Updated
mr: सुधारित

en: Page
mr: पान

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: - Any -
mr: - काहीही -
