Layout builder default blocks (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା
