Layout builder default blocks (1.0.0) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Page
sk: Strana

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Desc
sk: Zostupne

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Enabled filters
sk: Povolené filtre

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Offset
sk: Ofset

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Block types
sk: Typy blokov

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.
