Layout builder default blocks (1.0.1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Block description
bs: Opis bloka

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
