Layout builder default blocks (1.0.1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Page
km: ទំព័រ

en: Vocabulary ID
km: លេខ​សម្គាល់​វាក្យសព្ទ

en: Enabled filters
km: ​តម្រងដែល​បាន​បើក​

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Filter settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
