Layout builder default blocks (1.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Page
mn: Хуудас

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID
