Layout builder default blocks (1.0.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Block description
sr: Опис блока

en: - Any -
sr: - Сваки -
