Layout builder default blocks (1.0.2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Updated
ast: Anováu

en: Page
ast: Páxina

en: Vocabulary ID
ast: ID del vocabulariu

en: Enabled filters
ast: Filtros activos
