Layout builder default blocks (1.0.2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
