Layout builder default blocks (1.0.2) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Updated
fil: Nabago

en: Page
fil: Pahina

en: Block description
fil: Paglalarawan ng tipak
