Layout builder default blocks (1.0.2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Vocabulary ID
ka: ლექსიკონის ID

en: Desc
ka: აღწერა

en: Position
ka: პოციზია

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
