Layout builder default blocks (1.0.2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्
